Bezpłatne testy
  • Serwery testowe dostępne są w panelu w menu Kup serwer -> Serwer testowy

Bez limitu

Już teraz za jedyne 24 zł miesięcznie możesz uzyskać serwer bez limitów: pamięci RAM, zasobów procesora, miejsca na dyskach ssd, oraz bez limitu slotów. Testuj za darmo przez 2 godziny i wykup serwer zachowując jego stan.

Zamów bezpłatny serwer

Wolny jak ptak

Zacznij przygodę z Minecraftem i rozwijaj swój własny serwer. U nas ustawisz dowolną liczbę slotów i zainstalujesz popularny silnik serwera jednym kliknięciem myszki. Możesz też zainstalować swój silnik przez ftp.

Parametry

Bez limitu graczy
Bez limitu pamięci RAM
Bez limitu procesora
Dyski SSD bez limitu
Gracze premium oraz non-premium
Silnik: dowolny (Standard, Bukkit, Spigot, Forge i wiele innych)
ItemShop (w domenie itemshop.pl), hosting www, mapa świata, bazy MySQL, najlepsze stawki sms, automatyczne kopie zapasowe
Najlepsze wsparcie techniczne, również przez telefon (ponad 9 lat doświadczenia)
Szczegóły oferty
  • 1. Domyślnie serwer posiada 999 slotów. Liczbę miejsc dla graczy można w dowolnym momencie zmienić w konfiguracji.
  • 2. Pamięć RAM procesu serwera nie jest limitowana. Serwer zajmuje taki rozmiar w pamięci RAM, jaki wynika z jego bieżącego zapotrzebowania, jdnakże serwery którch zapotrzebowanie może sięgać powyżej 10 GB powinny uzgodnić to z nami.
  • 3. Zasoby procesora nie są limitowane na sztywno, ale system dba aby nadmierne obciążenie generowane przez źle skonfigurowany serwer, lub taki który powinien znaleźć się jednak na maszynie dedykowanej, nie powodował zakłóceń w pracy serwerów innych klientów.
  • 4. Przestrzeń dyskowa nie jest limitowana na sztywno, ale w przypadku zajęcia miejsca powyżej 10 GB, należy to z nami uzgodnić. Większość serwerów mieści się jednak w granicach 5 GB
  • 5. Każdy serwer gry powinien optymalnie i w granicach zdrowego rozsądku korzystać z tych zasobów w ramach hostingu współdzielonego. Do każdego serwera podchodzimy indywidualnie
  • 6. Doświadczenie wskazuje, że przy odpowiedniej konfiguracji serwery z tej ofert bardzo wydajnie pracują do 100 slotów.
  • 7. Stosujemy najwydajnieszy obecnie sprzęt. Każda jednostka jest wyposażone w dwa procesory Intel Xeon 2620 v2/v3 , 128 GB pamięci RAM oraz dyski SSD.
  • 8. Nazwa oferty Bez limitu oznacza, że: serwery nie posiadają w poleceniu startowym ustawionych limitów, jednakże podczas użytkowania nie powinny zajmować na stałe więcej niż 10 GB pamieci ram, oraz 10 GB miejsca na dysku.

Zacznij przygodę

Zbierz znajomych i już dziś rozpocznij wspaniałą podróż po uniwersum Minecrafta! Gra na serwerach Maxcraft.pl to sama przyjemność :)