Bezpłatne testy
  • Serwery testowe dostępne są w panelu w menu Kup serwer -> Serwer testowy

Bez limitu

Już teraz za jedyne 28 zł miesięcznie możesz uzyskać serwer bez limitów zasobów procesora, miejsca na dyskach ssd, oraz bez limitu slotów. Na start dostajesz aż 8 GB pamięci RAM! i w każdej chwili możesz dokupić więcej (opcja zakupu dostępna niebawem). Testuj za darmo przez 2 godziny i wykup serwer zachowując jego stan.

Zamów bezpłatny serwer

Wolny jak ptak

Zacznij przygodę z Minecraftem i rozwijaj swój własny serwer. U nas ustawisz dowolną liczbę slotów i zainstalujesz popularny silnik serwera jednym kliknięciem myszki. Możesz też zainstalować swój silnik przez ftp.

Parametry

Bez limitu graczy
Bez limitu procesora
Dyski SSD bez limitu
8GB pamięci RAM na start z możliwością dokupienia (opcja dokupienia RAM'u pojawi się niebawem)
Gracze premium oraz non-premium
Silnik: dowolny (Standard, Bukkit, Spigot, Forge i wiele innych)
ItemShop (w domenie itemshop.pl), hosting www, mapa świata, bazy MySQL, najlepsze stawki sms, automatyczne kopie zapasowe
Najlepsze wsparcie techniczne, również przez telefon (ponad 9 lat doświadczenia)
Szczegóły oferty
  • 1. Domyślnie serwer posiada 999 slotów. Liczbę miejsc dla graczy można w dowolnym momencie zmienić w konfiguracji.
  • 2. Pamięć RAM procesu serwera jest na starcie ustawiona na 8GB. W dowolnym momencie możesz dokupić dodatkową ilość
  • 3. Zasoby procesora nie są limitowane na sztywno, ale system dba aby nadmierne obciążenie generowane przez źle skonfigurowany serwer, lub taki który powinien znaleźć się jednak na maszynie dedykowanej, nie powodował zakłóceń w pracy serwerów innych klientów.
  • 4. Przestrzeń dyskowa nie jest limitowana na sztywno, ale w przypadku zajęcia miejsca powyżej 15 GB, należy to z nami uzgodnić. Większość serwerów mieści się jednak w granicach 5 GB
  • 5. Każdy serwer gry powinien optymalnie i w granicach zdrowego rozsądku korzystać z tych zasobów w ramach hostingu współdzielonego. Do każdego serwera podchodzimy indywidualnie
  • 6. Doświadczenie wskazuje, że przy odpowiedniej konfiguracji serwery z tej oferty bardzo wydajnie pracują do 100 slotów. (dotyczy wersji 1.8.X/1.12.X)
  • 7. Stosujemy najwydajnieszy obecnie sprzęt. Każda jednostka jest wyposażona w procesor Intel Xeon E-2136 lub AMD Ryzen 5 3600, 64 GB pamięci RAM oraz dyski SSD NVMe.
  • 8. Nazwa oferty Bez limitu oznacza, że: serwery nie posiadają na sztywno ustawionych limitów z wyjątkiem pamięci RAM, jednakże podczas użytkowania nie powinny zajmować na stałe więcej niż 15 GB miejsca na dysku.

Zacznij przygodę

Zbierz znajomych i już dziś rozpocznij wspaniałą podróż po uniwersum Minecrafta! Gra na serwerach Maxcraft.pl to sama przyjemność :)