Maxcraft

Lata doświadczenia Pukawka.pl Załóż konto Zaloguj się

Współpraca

Współpraca Jesteśmy zainteresowani współpracą na wielu płaszczyznach, począwszy od tych najprostszych form do bardziej złożonych. Jeśli masz propozycje współpracy zapraszamy do kontaktu z nami.

Oto niektóre z proponowanych przez nas form współpracy:
 
Kanały Youtube - jesteś fanem gry Minecraft, prowadzisz kanał na Youtube? skontaktuj się z nami - oferujemy atrakcyjne warunki sponsoringu serwerów:
 
500-1000 widzów - serwer 5 slotowy
1000-2000 widzów - serwer 10 slotowy
2000-5000 widzów - serwer 20 slotowy
5000-10000 widzów - serwer 40 slotowy
10000-20000 widzów - w usługa o doskonałej jakości Minecraft Cloud Game Server Eco
+20000 widzów - najbardziej wydajna i doskonała jakościowo usługa Minecraft Cloud Game Server Power
 
Bla bla bla..... Takie tabelki można znaleźć wszędzie, ale z tego nic nie wynika.
Nam zależy przede wszystkim na wspieraniu osób kreatywnych, które z konsekwecją tworzą rzeczy niebanalne. Czy to jest kanał na YouTube, czy serwer, czy może serwis www, nie istotne. Ważne abyś dał nam się poznać z dobrej strony. To dzięki kreatywności, ciekawym pomysłom , konsekwentnej realizacji i naszemu wsparciu powstało wiele wspaniałych rzeczy.
 
Jeżeli nie interesuje Ciebie stała współpraca to oferujemy również chwilowe partnerstwo np. w sytuacji, gdy przeprowadzasz konkurs, bądź jakiś ważny event. W zależności od oferowanej reklamy na kanale, warunki są negocjowane indywidualnie.
 
 
Serwisy Internetowe - jeśli posiadasz ciekawy serwis tematyczny - związany bezpośrednio z grami , skontaktuj się z nami i przedstaw konkretną i zwięzłą ofertę współpracy.
 
Do maila należy załączyć plik .pdf przedstawiający statystyki użytkowników unikalnych, wyeksportowany ze statystyk Google Analytics z okresu przynajmniej 7 dni jeżeli statystyki zostały dopiero zainstalowane. Nie akceptujemy statystyk stat4u.
 
Nie ma określonych wymagań ilości odwiedzin unikalnych. Każdą ofertę rozpatrujemy indywidualnie.

Imprezy/Wydarzenia - jeżeli jesteś organizatorem ciekawej imprezy, wydarzenia bezpośrednio powiązanego z tematyką gier komputerowych, potrzebujesz wsparcia - skontaktuj się z nami.
 
Do maila prosimy załączyć konkretne informacje dotyczące organizowanego przedsięwzięcia. Wymagamy profesjonalnego podejścia do organizacji imprez.

Patronat Medialny - jeżeli potrzebujesz wsparcia medialnego do wydarzenia, które organizujesz, chętnie obejmiemy patronat nad Twoim przedsięwzięciem. W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z nami.

Uwaga na oszustów!
Nie kontaktujemy się z nikim w sprawie współpracy za pośrednictwem komunikatora Gadu-Gadu. Nie oferujemy serwerów za sms-y i nie ustalamy żadnych indywidualnych promocji czy zniżek za pośrednictwem komunikatora. Osoba, która prosi Cię o jakiekolwiek płatności czy dane do Twojego konta (nigdy nie prosimy o podawanie żadnych haseł) jest oszustem! Jeżeli chcesz sprawdzić czy osoba, która pisze do Ciebie jest pracownikiem Pukawki wejdź do naszego panelu administracyjnego i wyślij w menu "Pomoc" wiadomość do nas z prośbą o potwierdzenie.
Aktywacja kodów
Wpisz kod i odbierz swój serwer:
Testuj Minecrafa!
Przetestuj serwer Minecraft za darmo!